MUDr. Hana Fiková sexuoložka a psychoterapeutka

Nejčastější dotazy

Jak probíhá první schůzka?

  • Zdravotní sestra zapíše do karty základní údaje. Sezení je orientační, společně si popovídáme o tom, v čem je problém a pokusíme se zjistit, z čeho pravděpodobně pramení. Pak se domluvíme, zda problém můžeme nějak vyřešit a jakým způsobem. Pokud se oboustranně na spolupráci dohodneme, naplánujeme další konzultace dle typu problému, snažíme se vyjít vstříc v dobách schůzek. V mezidobí mezi konzultacemi je možná mailová komunikace.

Může se někdo dozvědět o tom, co na sexuologii řeším?

  • Vše, co mi sdělíte, je vázáno lékařským tajemstvím. Záznamy z konzultací si zapisuji rukou do papírových karet, nehrozí tedy zneužití hackery.

Co mám dělat, pokud si nejsem jist, zda mám svůj problém řešit právě na sexuologii?

  • Napište mi prosím email a domluvíme se.

Chci se objednat.

  • Vše potřebné naleznete v sekci jak se objednat.

Zaplatí mi terapii zdravotní pojišťovna? Kolik stojí nehrazené služby?

  • Všechny informace naleznete v sekci úhrada. Většina našich služeb je hrazená zdravotní pojišťovnou.
 

S ČÍM SE NA MĚ OBRACET

Zabývám se sexuologií v celém jejím rozsahu. Můžete se na mě obrátit s celou škálou problémů od sexuálních dysfunkcí, přes terapii sexuálních deviací po diagnostiku a terapii poruch sexuální identity u dětí a dospělých.

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak probíhá první schůzka? Nejste si jisti, zda Váš problém spadá do oblasti sexuologie? Nevíte, jak se objednat? Chcete vědět, zda léčbu hradí pojišťovna? Odpovědi na tyto a mnoho dalších dotazů naleznete v sekci nejčastější dotazy.

 

JAK SE OBJEDNAT?

Objednávat se je třeba telefonicky! Na tel. +420 222 317 185 v pondělí až středu vždy dopoledne je pro Vás k dispozici zdravotní sestra, která Vám nabídne volné termíny, domluví první schůzku a zodpoví Vaše dotazy.