MUDr. Hana Fiková sexuoložka a psychoterapeutka

Úhrada

Diagnostika a terapie sexuálních poruch a dysfunkcí je hrazena zdravotními pojišťovnami. Jsem smluvní partnerkou pojišťoven 111, 201, 205, 207, 211.

Klienti si sami hradí pouze roční poplatek ve výši 1000 Kč za služby ze zdravotního pojištění nehrazené (objednání na konkrétní dobu, možnost schůzek mimo ordinační dobu, možnost komunikace mailem i telefonem, administrativní činnost apod.)

Poradenství v oblasti partnerského sexuálního nesouladu je poskytováno za přímou úhradu, cena hodinové konzultace je 1500 Kč.

 

S ČÍM SE NA MĚ OBRACET

Zabývám se sexuologií v celém jejím rozsahu. Můžete se na mě obrátit s celou škálou problémů od sexuálních dysfunkcí, přes terapii sexuálních deviací po diagnostiku a terapii poruch sexuální identity u dětí a dospělých.

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak probíhá první schůzka? Nejste si jisti, zda Váš problém spadá do oblasti sexuologie? Nevíte, jak se objednat? Chcete vědět, zda léčbu hradí pojišťovna? Odpovědi na tyto a mnoho dalších dotazů naleznete v sekci nejčastější dotazy.

 

JAK SE OBJEDNAT?

Objednávat se je třeba telefonicky! Na tel. +420 222 317 185 v pondělí až středu vždy dopoledne je pro Vás k dispozici zdravotní sestra, která Vám nabídne volné termíny, domluví první schůzku a zodpoví Vaše dotazy.